Kitten

 

FUNKČNÍ PRVKY

SRST A KŮŽE
Olej z lososa + biotin = hustá, lesklá srst a zdravá kůžeIMUNITA
Prebiotika a funkční živiny (vitamín A, vitamín E) = posilovač imunity

SRDCE A NERVOVÝ SYSTÉM
Vyvážené poměry taurinu + omega-3 a omega-6 mastných kyselin = zdravé srdce a nervový systém

 

light lamg and potatoes

Přírodní receptura s kuřecím masem a rýží pro koťata

Zdravý růst – krmivo bohaté na proteiny, tuky a živiny pro vyvážený růst Kuřecí maso a ovocné extrakty = vysoká stravitelnost a vydatnost SRST A KŮŽE Olej z lososa + biotin = hustá, lesklá srst a zdravá kůže IMUNITA Prebiotika a funkční živiny (vitamín A, vitamín E) = posilovač imunity SRDCE A NERVOVÝ SYSTÉM Vyvážené poměry taurinu + omega-3 a omega-6 mastných kyselin = zdravé srdce a nervový systém PROTEINY 38 % - TUK 21 % Vytvořeno speciálně pro výživové potřeby koťat ve věku 1 – 12 měsíců.Přístup značky Profine k výživě

Superprémiová řada Profine byla vyvinuta v souladu s nejnovějším vědeckým výzkumem v oblasti výživy koček. Hlavním cílem značky Profine je poskytnout výživu pro zdraví a kondici koček s různými výživovými potřebami. Naše receptury na bázi kuřecího masa nebo lososa respektují přirozené potřeby kočičího organismu, obsahují však také funkční přísady pro další pozitivní vliv na zdraví kočky. Krmivo pro kočky Profine neobsahuje žádné přísady, které by mohly způsobit jakékoli nežádoucí účinky, jako jsou potravinové alergie, potravinové intolerance, trávicí nebo střevní obtíže. Přírodní receptura s kuřecím masem a rýží pro koťata ve věku 1-12 měsíců. Kompletní krmivo pro kočky.

Složení: kuřecí maso, rýže, kukuřice, kuřecí tuk (chráněno tokoferoly, zdroji vitamínu E), lososový olej, hydrolyzovaný kuřecí protein, přírodní chuť, sušená jablka, pivovarské kvasnice, extrakt z juky, minerální látky, DL-methionin, L-lysin, mannanoligosacharidy, fruktooligosacharidy.

Deklarované jakostní znaky:proteiny 37 %, tuk 19 %, vláknina 2,8 %, vlhkost 10 %, popel 6 %, vápník 1,3 %, fosfor 1 %, hořčík 0,05 %Vitamíny a mikroprvky v 1 kg: Vitamín A 24000 m.j., vitamín D3 2000 m.j., vitamín E (alfa-tokoferol) 600 mg, taurin 1500 mg, vitamín K3 1 mg, vitamín B1 2,5 mg, vitamín B6 2 mg, vitamín B12 0,02 mg, niacin 25 mg, pantotenan vápenatý 5 mg, biotin 1 mg, kyselina listová 0,2 mg, cholinchlorid 350 mg, zinek 10,5 mg, měď 21 mg, selen 0,3 mg. Obsahuje antioxidanty povolené EU: směs přírodních tokoferolů a kyselina askorbová. Krmný návod: Krmivo lze podávat suché nebo mírně navlhčené teplou vodou. Dbejte, aby vaše kočka měla neustále k dispozici misku s čerstvou vodou. Množství, které byste měli dávat své kočce, závisí na faktorech, jako je věk a aktivita kočky. Dodržujte doporučené denní dávkování uvedené v tabulce.

Uchovejte v chladu a suchu. Spotřebujte do data uvedeného v horní části obalu.

Kitten
Chovatelský Klub

PRO MÉHO PSA

PRO MOU KOČKU

SNACK

Copyright © 2011 Tenesco s.r.o.. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořil Pados s.r.o. 

ルイヴィトンiphoneケースのスピーディーハンドバッグは1930年に生まれ、初めて旅行バッグとして紹介されました.LVの旅行指向のデザインの核となる価値を実現しています。 その当時、30cmのサイズしか紹介されていませんでした。もともとはExpressと呼ばれていましたが、近代的な輸送の急速な発展と人生のリズムに触発されました。 1965年、小柄なオードリー・ヘプバーンは、LVの創設者であるアンリ・ルイ・ヴィトンに、持ち運びに軽くて小さな旅行バッグを注文するよう依頼したので、今受け取ったスピード25が生まれました。 ゴールデンチェーン、チェック柄、シャネルiphoneケースの伝説の伝説は世界中に長く知られており、女性らしい愛を獲得しています。 1955年2月、COCO CHANELはこの金属チェーンの2重層のフリップカバーを発売し、正方形のバッグを閉じました。これは2.55として知られています。 ブランド携帯ケース これはデザイナーKarl Lagerfeldによって1983年に導入され、古典的なモデルのダブルCスピンバックルを発表しました。