Kitten

 

FUNKČNÍ PRVKY

SRST A KŮŽE
Olej z lososa + biotin = hustá, lesklá srst a zdravá kůžeIMUNITA
Prebiotika a funkční živiny (vitamín A, vitamín E) = posilovač imunity

SRDCE A NERVOVÝ SYSTÉM
Vyvážené poměry taurinu + omega-3 a omega-6 mastných kyselin = zdravé srdce a nervový systém

 

light lamg and potatoes

Přírodní receptura s kuřecím masem a rýží pro koťata

Zdravý růst – krmivo bohaté na proteiny, tuky a živiny pro vyvážený růst Kuřecí maso a ovocné extrakty = vysoká stravitelnost a vydatnost SRST A KŮŽE Olej z lososa + biotin = hustá, lesklá srst a zdravá kůže IMUNITA Prebiotika a funkční živiny (vitamín A, vitamín E) = posilovač imunity SRDCE A NERVOVÝ SYSTÉM Vyvážené poměry taurinu + omega-3 a omega-6 mastných kyselin = zdravé srdce a nervový systém PROTEINY 38 % - TUK 21 % Vytvořeno speciálně pro výživové potřeby koťat ve věku 1 – 12 měsíců.Přístup značky Profine k výživě

Superprémiová řada Profine byla vyvinuta v souladu s nejnovějším vědeckým výzkumem v oblasti výživy koček. Hlavním cílem značky Profine je poskytnout výživu pro zdraví a kondici koček s různými výživovými potřebami. Naše receptury na bázi kuřecího masa nebo lososa respektují přirozené potřeby kočičího organismu, obsahují však také funkční přísady pro další pozitivní vliv na zdraví kočky. Krmivo pro kočky Profine neobsahuje žádné přísady, které by mohly způsobit jakékoli nežádoucí účinky, jako jsou potravinové alergie, potravinové intolerance, trávicí nebo střevní obtíže. Přírodní receptura s kuřecím masem a rýží pro koťata ve věku 1-12 měsíců. Kompletní krmivo pro kočky.

Složení: kuřecí maso, rýže, kukuřice, kuřecí tuk (chráněno tokoferoly, zdroji vitamínu E), lososový olej, hydrolyzovaný kuřecí protein, přírodní chuť, sušená jablka, pivovarské kvasnice, extrakt z juky, minerální látky, DL-methionin, L-lysin, mannanoligosacharidy, fruktooligosacharidy.

Deklarované jakostní znaky:proteiny 37 %, tuk 19 %, vláknina 2,8 %, vlhkost 10 %, popel 6 %, vápník 1,3 %, fosfor 1 %, hořčík 0,05 %Vitamíny a mikroprvky v 1 kg: Vitamín A 24000 m.j., vitamín D3 2000 m.j., vitamín E (alfa-tokoferol) 600 mg, taurin 1500 mg, vitamín K3 1 mg, vitamín B1 2,5 mg, vitamín B6 2 mg, vitamín B12 0,02 mg, niacin 25 mg, pantotenan vápenatý 5 mg, biotin 1 mg, kyselina listová 0,2 mg, cholinchlorid 350 mg, zinek 10,5 mg, měď 21 mg, selen 0,3 mg. Obsahuje antioxidanty povolené EU: směs přírodních tokoferolů a kyselina askorbová. Krmný návod: Krmivo lze podávat suché nebo mírně navlhčené teplou vodou. Dbejte, aby vaše kočka měla neustále k dispozici misku s čerstvou vodou. Množství, které byste měli dávat své kočce, závisí na faktorech, jako je věk a aktivita kočky. Dodržujte doporučené denní dávkování uvedené v tabulce.

Uchovejte v chladu a suchu. Spotřebujte do data uvedeného v horní části obalu.

Kitten
Chovatelský Klub

PRO MÉHO PSA

PRO MOU KOČKU

SNACK

Copyright © 2011 Tenesco s.r.o.. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořil Pados s.r.o.