Sterilised

 

FUNKČNÍ PRVKY

SRST A KŮŽE
Olej z lososa + biotin = hustá, lesklá srst a zdravá kůžeIMUNITAe
Prebiotika a funkční živiny (vitamín A, vitamín E) = posilovač imunitySRDCE A NERVOVÝ SYSTÉM
Vyvážené poměry taurinu + omega-3 a omega-6 mastných kyselin = zdravé srdce a nervový systém

 


 

light lamg and potatoes

Přírodní receptura s kuřecím masem a rýží

Pro sterilizované a vykastrované kočky Péče o močové cesty a správnou hmotnost – regulace pH zajišťuje zdravou funkci ledvin a močového měchýře PROTEINY 35 % - TUK 12 % - regulace pH Vytvořeno speciálně pro výživové potřeby: sterilizovaných a vykastrovaných koček, regulace pH zajišťuje zdravou funkci ledvin a močového měchýře. Přírodní receptura s kuřecím masem a rýží pro sterilizované a vykastrované kočky. Regulace pH zajišťuje zdravou funkci ledvin a močového měchýře. Kompletní krmivo pro kočky.

Složení: kuřecí maso, rýže, kukuřice, kuřecí tuk (chráněno tokoferoly, zdroji vitamínu E), lososový olej, hydrolyzovaný kuřecí protein, přírodní chuť, sušená jablka, pivovarské kvasnice, extrakt z juky, minerální látky, DL-methionin, L-lysin, mannanoligosacharidy, fruktooligosacharidy.Deklarované jakostní znaky:proteiny 35 %, tuk 12 %, vláknina 4,5 %, vlhkost 10 %, popel 7,5 %, vápník 0,9 %, fosfor 0,8 %, hořčík 0,051 %

Vitamíny a mikroprvky v 1 kg: Vitamín A 30000 m.j., vitamín D3 2000 m.j., vitamín E (alfa-tokoferol) 600 mg, taurin 1700 mg, vitamín K3 1 mg, vitamín B1 2,5 mg, vitamín B6 2 mg, vitamín B12 0,02 mg, niacin 25 mg, pantotenan vápenatý 5 mg, biotin 1 mg, kyselina listová 0,2 mg, cholinchlorid 350 mg, zinek 10,5 mg, měď 21 mg, selen 0,3 mg. Obsahuje antioxidanty povolené EU: směs přírodních tokoferolů a kyselina askorbová.Krmný návod: Krmivo lze podávat suché nebo mírně navlhčené teplou vodou. Dbejte, aby vaše kočka měla neustále k dispozici misku s čerstvou vodou. Množství, které byste měli dávat své kočce, závisí na faktorech, jako je věk a aktivita kočky. Dodržujte doporučené denní dávkování uvedené v tabulce. Když svou kočku přivykáte na nové krmení, zvyšujte dávku postupně během několika dní.

Uchovejte v chladu a suchu. Spotřebujte do data uvedeného v horní části obalu.

Sterilised
Chovatelský Klub

PRO MÉHO PSA

PRO MOU KOČKU

SNACK

Copyright © 2011 Tenesco s.r.o.. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořil Pados s.r.o.