Super premiové granule pro Vašeho psa

PROFINE - hypoalergenní superprémiová řada krmiv pro zdravé trávení psů Receptura založená na vysokém obsahu masa a zeleniny, absence zrnin (např. pšenice) v kombinaci se speciálně upravenými bramborami poskytuje našim nejlepším přátelům vyváženou, vysoce stravitelnou výživu a současně působí preventivně proti potravním alergiím a trávicím potížím.

Značnou část rostlinných komponentů v krmivech Profine tvoří brambory. Na rozdíl od dob dřívějších jsou brambory dnes považovány za vynikající dietetický komponent, který přispívá zdraví trávicího traktu. V průběhu procesu výroby krmiv totiž většina škrobu projde procesem želatinizace a opětné krystalizace. Část škrobu, která nekrystalizuje, slouží jako zdroj energie pro organismus zvířete. Zkrystalizovaná část škrobu získává podobu velmi jemných vláken, které se dostávají až do střev, kde plní dvě základní funkce: slouží jako výživa pro pozitivní střevní mikroflóru a zároveň mechanickým působením pozitivně ovlivňuje zdraví a vývoj střevní sliznice. Drážděním střevních klků zvyšuje jejich počet a velikost a tím zvětšuje plochu trávicího povrchu, zvyšuje tak vstřebávání živin a zlepšuje hospodaření s vodou. Tak pomáhá zamezovat výskytu trávicích poruch.

Bramborový škrob má poněkud jiné složení než škroboviny ostatních rostlinných surovin používaných v krmivech pro psy. Díky svým vlastnostem škrob obsažený v bramborech poskytuje jak větší podíl škrobu, který je zdrojem energie tak i podíl škrobu, ze kterého se stává nestravitelná, pozitivně působící ,,velejemná" vláknina.Hypoalergenní krmiva Profine jsou tak díky svému složení účinným nástrojem v prevenci výskytu poruch zdravotního stavu trávicího traktu.


Profine
Super premiové granule pro Vašeho psa
Chovatelský Klub

PRO MÉHO PSA

PRO MOU KOČKU

SNACK

Copyright © 2011 Tenesco s.r.o.. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořil Pados s.r.o.