Super premiové granule pro Vašeho psa

PROFINE - hypoalergenní superprémiová řada krmiv pro zdravé trávení psů Receptura založená na vysokém obsahu masa a zeleniny, absence zrnin (např. pšenice) v kombinaci se speciálně upravenými bramborami poskytuje našim nejlepším přátelům vyváženou, vysoce stravitelnou výživu a současně působí preventivně proti potravním alergiím a trávicím potížím.

Značnou část rostlinných komponentů v krmivech Profine tvoří brambory. Na rozdíl od dob dřívějších jsou brambory dnes považovány za vynikající dietetický komponent, který přispívá zdraví trávicího traktu. V průběhu procesu výroby krmiv totiž většina škrobu projde procesem želatinizace a opětné krystalizace. Část škrobu, která nekrystalizuje, slouží jako zdroj energie pro organismus zvířete. Zkrystalizovaná část škrobu získává podobu velmi jemných vláken, které se dostávají až do střev, kde plní dvě základní funkce: slouží jako výživa pro pozitivní střevní mikroflóru a zároveň mechanickým působením pozitivně ovlivňuje zdraví a vývoj střevní sliznice. Drážděním střevních klků zvyšuje jejich počet a velikost a tím zvětšuje plochu trávicího povrchu, zvyšuje tak vstřebávání živin a zlepšuje hospodaření s vodou. Tak pomáhá zamezovat výskytu trávicích poruch.

Bramborový škrob má poněkud jiné složení než škroboviny ostatních rostlinných surovin používaných v krmivech pro psy. Díky svým vlastnostem škrob obsažený v bramborech poskytuje jak větší podíl škrobu, který je zdrojem energie tak i podíl škrobu, ze kterého se stává nestravitelná, pozitivně působící ,,velejemná" vláknina.Hypoalergenní krmiva Profine jsou tak díky svému složení účinným nástrojem v prevenci výskytu poruch zdravotního stavu trávicího traktu.


Profine
Super premiové granule pro Vašeho psa
Chovatelský Klub

PRO MÉHO PSA

PRO MOU KOČKU

SNACK

Copyright © 2011 Tenesco s.r.o.. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořil Pados s.r.o. 

ルイヴィトンiphoneケースのスピーディーハンドバッグは1930年に生まれ、初めて旅行バッグとして紹介されました.LVの旅行指向のデザインの核となる価値を実現しています。 その当時、30cmのサイズしか紹介されていませんでした。もともとはExpressと呼ばれていましたが、近代的な輸送の急速な発展と人生のリズムに触発されました。 1965年、小柄なオードリー・ヘプバーンは、LVの創設者であるアンリ・ルイ・ヴィトンに、持ち運びに軽くて小さな旅行バッグを注文するよう依頼したので、今受け取ったスピード25が生まれました。 ゴールデンチェーン、チェック柄、シャネルiphoneケースの伝説の伝説は世界中に長く知られており、女性らしい愛を獲得しています。 1955年2月、COCO CHANELはこの金属チェーンの2重層のフリップカバーを発売し、正方形のバッグを閉じました。これは2.55として知られています。 ブランド携帯ケース これはデザイナーKarl Lagerfeldによって1983年に導入され、古典的なモデルのダブルCスピンバックルを発表しました。